• Obchodno-verejné súťaže

• Oznámenie o vyhláseni obchodnej verejnej súťaže

na podávanie návrhov na uzavretie Nájomnej zmluvy za účelom prenechania do užívania k majetku vo vlastníctve Bratislavského samosprávneho kraja, zvereného do správy vyhlasovateľa.

plné znenie: VOS_202110.pdf

VOS.pdf

Oznámenie o vyhláseni obchodnej verejnej súťaže

na podávanie návrhov na uzavretie

Nájomnej  zmluvy za účelom prenechania do užívania - Školský internát – miestnosť č.25 a nebytový priestor v Školskom internáte na SOŠ Komenskeho 27 Pezinok.

plné znenie: Oznámenie o vyhlásení obchodnej verejnej súťaže ŠI .pdf

Oznámenie o vyhláseni obchodnej verejnej súťaže

na výber navrhovateľa na uzavretie Nájomnej zmluvy za účelom prenechania do užívaniamajetku vo vlastníctve Bratislavského samosprávneho kraja, zverenému vyhlasovateľovi do správy.

plné znenie: Oznamenie_o_vyhlaseni_obchodnej_verejnej_sutaze_SI_20111125.pdf

Oznámenie o vyhláseni obchodnej verejnej súťaže

plné znenie: Oznamenie_o_vyhlaseni_obchodnej_verejnej_sutaze_dielne_20120906.pdf

Oznámenie o vyhláseni obchodnej verejnej súťaže

plné znenie: Oznamenie_o_vyhlaseni_obchodnej_verejnej_sutaze_na_podavanie_navrhov_na_uzavretie_Najomnej_zmluvy_za_ucelom_prenechania_do_uzivania_NP.pdf

Oznámenie o vyhláseni obchodnej verejnej súťaže

plné znenie: Oznámenie_o_vyhláseni_obchodnej_verejnej_súťaze_-_v_budove_školy_SOŠ_Pezinok.pdf

ponuka sa predlžuje do 9.11.2012

vyhlasovateľa

plné znenie: Oznamenie_o_vyhlaseni_obchodnej_verejnej_sutaze_na_podavanie_navrhov_na_uzavretie_Najomnej_zmluvy_za_ucelom_prenechania_do_uzivania_NP_v_budove_SI.pdf

Oznámenie o vyhlásení obchodnej verejnej súťaže

na podávanie návrhov na uzavretie Nájomnej zmluvy za účelom prenechania do užívania NP v školskom internáte

Plné znenie oznámienia o vyhlásení OVS

Oznámenie o vyhlásení obchodnej verejnej súťaže

na podávanie návrhov na realizáciu školského rozhlasu v priestoroch SOŠ Pezinok

Plné znenie oznámenia - rozhlas.pdf

Oznámenie o vyhlásení obchodnej verejnej súťaže

na podávanie návrhov na uzavretie Nájomnej zmluvy za účelom prenechania do užívania NP v budove školy SOŠ Pezinok

Úplné znenie oznámenia.pdf

Úplené znenie oznámenia 7.6.2013

PRIESKUM TRHU

Prieskum trhu na dodávku snežného skútru

Prieskum trhu - snežný skúter

Oznámenie o vyhlásení obchodnej verejnej súťaže

na výber navrhovateľa na uzavretie Nájomnej zmluvy za účelom prenechania do užívania majetku vo vlastníctve BSK zverenému vyhlasovateľovi do správy.

Úplné znenie oznámenia.pdf

Úplné znenie VOS_10042014

ÚPLNÉ ZNENIE OZNÁMENIA 21.5.2014

Úplné znenie oznámenia 02.07.2014

Úplné znenie oznámenia 27.1.2015

Úplné znenie oznámenia 24.4.2015

Úplné znenie oznámenia 12.5.15.pdf

Úplné znenie oznámenia 4.6.2015

Úplné znenie oznámenia 10.6.2015.pdf

Úplné znenie oznámenia 23.7.15.pdf

Prieskum trhu

Prieskum_trhu_na_dodavku_konvektomatu.pdf

Oznámenie o vyhlásení obchodnej verejnej súťaže

na podávanie návrhov na uzavretie Nájomnej zmluvy.

Úplné znenie oznámenia 20170502.pdf

• Oznámenie o vyhlásení obchodnej verejnej súťaže

na podávanie návrhov na uzavretie NZ  za účelom prenechania do užívania NP v budove školy SOŠ Pezinok

Úplné znenie oznámenia 20180108.pdf